Panel Logowania

Aktualnie stronę ogląda

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 


53.3%Poland Poland
35.1%United States United States
4.2%Canada Canada
1.2%Germany Germany
1.2%Russian Federation Russian Federation
1.2%France France
1.2%United Kingdom United Kingdom
0.8%Estonia Estonia
0.4%Romania Romania
0.4%Denmark Denmark

Dzisiaj: 1
Wczoraj: 4
Bieżący tydzień: 8
Poprzedni tydzień: 12
Bieżący miesiąc: 71
Poprzedni miesiąc: 98
Ogółem: 293


Joomla visitor tracking and live stats
Oficjalna Strona OSP Proboszczowice
Sprzęt ratownictwa wodnego PDF Drukuj Email

 

Nasza jednostka jest położona nad największym akwenem i zbiornikiem retencyjnym w województwie łódzkim o powierzchni 42.3 km2 i pojemności 202,8 mln m3. Zalew wybudowano w 1986 roku w celu regulacji przepływów rzeki Warta i nawadniania użytków rolnych, ponadto spełnia funkcje rekreacyjne i energetyczne. Dlatego też do działań jednostki zostało włączone ratownictwo wodne.

 


 

Łódź hybrydowa BRIG Falcon 450 Sport wersja dla OSP z silnikiem Honda Marine BF50d (50KM)


Ponton Brig + silnik Honda 50 HP

 

Ponton Brig + silnik Honda 50 HP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konstrukcja łodzi BRIG seria Falcon Riders:
Kadłub hybrydowy samoodpływowy przekładkowy z laminatu p-s powierzchnia antypoślizgowa, schowek dziobowy zamykany, 4 ucha nierdzewne do podnoszenia łodzi, reces na rufie pod zbiornik paliwa i odpływ wody z pokładu, wzmocniona pawęż pod silnik.
Pływaki nadmuchiwane wielokomorowe wykonane z morskiego pięciowarstwowego PCV Mirasol, uniesiony kształt dziobu zabezpieczający przed bryzgami wody, wzmocniona odbojnica antybryzgowa, 3 ucha do holowania na dziobie, uchwyty (lub life-liny ) na tubach dla załogi, dwa pagaje, pompka można, zestaw naprawczy i instrukcja obsługi.

Wyposażenie wersji Sport:
Konsola sterowa dwuosobowa typu Jockey ze schowkiem i siedziskiem tapicerowanym, owiewka z plexi, układ kierowniczy ze sterociągiem i kołem sterowym do silników o mocy do 60KM .

Opis: Stabilna łódź do pływania po falach, "suchy" kadłub nie pozwala fali wejść na pokład podczas płynięcia, bardzo zwrotny i szybki kadłub, który z silnikiem Honda 50KM, dwoma osobami na pokładzie i zbiornikiem pełnym paliwa uzyskuje max. uzyskana prędkość prawie 75 km/h, sprawdzona jakość wykonania, wytrzymały i trwały materiał tub nadmuchiwanych.

Dane techniczne:

Długość całkowita: 445 cm

Szerokość całkowita: 195 cm

Ładowność łodzi max.: 900 kg

Ilość pasażerów: 7

Waga łodzi F450Sport: 137 kg


 

 

 

a5m Silnik zaburtowy SUZUKI 15 KM

 

 

 


 

Administrator strony: Marcin Redakcja: Radek & Buba